Nasze zajęcia odbywają się w następujących siedzibach:

Gdańsk Morena - Dworek Uphagena, siedziba Mobilnej Szkoły Muzycznej

SZTUKARIUM

GDAŃSK MORENA ul. Piecewska 27 - Dwór Uphagena

Mobilna Szkoła Muzyczna działa w tej części Gdańska od 2013 roku. Przez ten okres rozwijaliśmy skrzydła prowadząc zajęcia z dojazdem do idywidualnych klientów a następnie w Domu Kultury na Morenie. Od września 2016 roku zajęcia odbywają się w nowej siedzibie szkoły, w zabytkowym Pałacu Uphagena przy ul. Piecewskiej 27. Od września 2022 działamy jako  SZTUKARIUM - wielokrotnie zwiększyliśmy dostępną dla klientów przestrzeń i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Obecnie w tym obiekcie udostępniamy 12 sal dydaktycznych wyposażonych w profesjonalny sprzęt muzyczny i doskonale przystosowanych do prowadzenia działalności muzyczno-edukacyjnej. Ponadto zapewniamy przytulnie urządzoną poczekalnię, przebieralnię z przewijakiem i trzy toalety. Na tyłach budynku (przy garażach) znajduje się parking z miejscami dla naszych klientów i osobne wejście. Na terenie znajduje się także zadbany ogród ze stawem dzięki czemu czas oczekiwania na zajęcia lub na odbiór podopiecznych można spędzić w przyjaznym otoczeniu i niepowtarzalnej atmosferze dworku. Zapraszamy!

Gdańsk Ujeścisko Zakoniczyn Sztukarium Lokal

GDAŃSK UJEŚCISKO ul. Piotrkowska 33b

SZTUKARIUM Centrum Rozwoju Talentów

Mobilna Szkoła Muzyczna od września 2016 rozszerzyła swoją działalność na dzielnicę Gdańsk - Ujeścisko, w ramach nowatorskiego projektu Centrum Rozwoju Talentów "SZTUKARIUM".

W szerokiej ofercie naszych usług znajdą Państwo nie tylko pełną gamę usług Mobilnej Szkoły Muzycznej, ale również inspirujące zajęcia artystyczne z zakresu sztuk plastycznych, teatralnych i tanecznych, organizacji eventów z ofertą animacyjną, półkolonii o profilach artystycznych i wiele innych atrakcji. Sprawdźcie co jeszcze to miejsce może Wam zaproponować.