Zajęcia z rytmiki dla dzieci od 1 do 3 lat

Rytmika dla dzieci wszechstronnie rozwija i świetnie bawi.
Nasz specjalny, autorski program, dostosowany do wieku grupy żłobkowej doskonale rozwinie Państwa dziecko, nie tylko pod kątem muzycznym i rytmicznym, ale również oswoi dziecko ze swoimi rówieśnikami, nauczy działać w grupie, rozwinie pamięć oraz małą i dużą motorykę ciała. Scenariusz zajęć skonstruowany jest w taki sposób, aby dzieci mogły utrwalać swoje „muzyczne rytuały”, co daje im ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz pomaga otworzyć się bardziej nieśmiałym uczniom lub dzieciom z różnego rodzaju zaburzeniami. Nie oznacza to jednak, iż kolejne zajęcia są identyczne — wręcz odwrotnie, każda pojedyncza lekcja rytmiki MSM niosą ze sobą nowe wyzwania dla naszych dzieci, nowy materiał muzyczny oraz nowe zadania do wykonania.

Aby uatrakcyjnić naszym młodym kursantom zajęcia, staramy się dotrzeć do nich poprzez różne formy obcowania z muzyką, a także wprowadzając zabawy edukacyjne, teatralne, plastyczne, ruchowe oraz logopedyczne. Dzięki tym urozmaiceniom jest możliwe utrzymanie dłuższego zainteresowania naszego dziecka, przez co zajęcia stają się bardziej atrakcyjne i efektywne.

Rytmika MSM może być doskonałym początkiem muzycznej edukacji naszego dziecka lub doskonałą formą przygotowania malucha do nauki w żłobku, lub przedszkolu.

Więcej informacji: